Mecz Podbeskidzie kontra Resovia Rzeszów, wynik końcowy 4-3

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Podbeskidzie i Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-3. Końcowy wynik spotkania to 4-3.

W dniu 2023-06-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Podbeskidzie a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: K. Antonik 9' 0-1 B. Wasiluk 18' 0-2 B. Wasiluk 25' 0-3 T. Neugebauer 29' 1-3 M. Sitek 49' 2-3 K. Drzazga 52' 3-3 K. Biliński 74' 4-3

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Janota 17' F. Hartherz 24' T. Neugebauer 65'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Bondarenko 36' R. Adamski 38' M. Gorski 70' R. Adamski 76' B. Wasiluk 83' M. Kalahur 90' R. Mikulec 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie: A. Vitelli 16'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 31' R. Adamski 76'

Główny sędzia spotkania - D. Gawęcki. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Podbeskidzie zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą bardzo fascynujące potyczki ligi I Liga. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak M. Janota M. Bondarenko częstokroć zapewniły kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że zmagania nie są interesujące. Natrafiamy na widowiskowe asysty i gole, bezwzględne faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych i przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Podbeskidzie i Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.