Na obiekcie Stadion Stal miało miejsce spotkanie między Resovia Rzeszów i Podbeskidzie - wynik 1-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-08-07 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 3 pomiędzy Resovia Rzeszów a Podbeskidzie.

Gole strzelali: M. Górski 56' 1-0 L. Etoundi 80' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Bak 16' R. Kanach 42' R. Mikulec 61'

Żółte kartki Podbeskidzie: B. Bida 73' D. Mikolajewski 76'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Nieciecza natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i GKS Katowice.

Kibice śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak R. Bak B. Bida raz za razem sprawiają swoim fanom mnóstwo emocji. Zmagania między piłkarzami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki nie są warte uwagi. Zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, idealne asysty oraz gole zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.