Dnia 2024-03-17 14:00 odbył się mecz pomiędzy GKS Katowice oraz Podbeskidzie zakończony wynikiem 5-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami GKS Katowice i Podbeskidzie w ramach 24. kolejki I ligi zakończył się spektakularnym zwycięstwem GKS Katowice 5-0. Spotkanie odbyło się na Stadionie ul. Bukowa, a już do przerwy gospodarze prowadzili wynikiem 3-0. Rewelacyjna forma GKS Katowice sprawiła, że kibice mieli okazję oglądać prawdziwe piłkarskie popis.

Relacja z meczu GKS Katowice - Podbeskidzie

Dziś na Stadionie ul. Bukowa odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS Katowice oraz Podbeskidzie. Mecz ten, który miał miejsce w ramach 24. kolejki I Ligi, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych emocji.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00, a na boisku dominowali gospodarze, już w pierwszej połowie zdobywając trzy bramki. Pierwszego gola dla GKS Katowice strzelił A. Jedrych w 25. minucie, otwierając tym samym wynik meczu. Niespełna trzy minuty później ponownie skuteczną akcję przeprowadził A. Jedrych, podnosząc prowadzenie swojej drużyny na 2-0. Na 3-0 podwyższył M. Marzec w 38. minucie, a tuż przed przerwą, w 45. minucie, ponownie M. Marzec trafił do siatki, ustalając wynik pierwszej połowy na 4-0.

Po przerwie GKS Katowice nie zwalniał tempa. W 55. minucie S. Bergier zdobył piąte trafienie dla gospodarzy, a kolejną bramkę, przynoszącą wynik 6-0, strzelił A. Blad w 62. minucie.

Mecz nie obył się bez kartek. Po stronie gości, zawodnicy otrzymali kilka żółtych kartek - M. Senic w 23. i 26. minucie, P. Procek w 61. minucie oraz J. Kisiel w 76. minucie. Czerwoną kartkę za drugą żółtą w 26. minucie obejrzał M. Senic, natomiast T. Jodlowiec został ukarany czerwoną kartką w 82. minucie.

Po tym spotkaniu GKS Katowice czeka starcie z Zaglebie Sosnowiec, Lechia Gdansk oraz Odra Opole, natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Nieciecza, Górnikiem Łęczna oraz Polonią Warszawa.