Podbeskidzie vs Widzew Łódź, wynik meczu - 4-0

Podbeskidzie vs Widzew Łódź, wynik końcowy 4-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Podbeskidzie i Widzew Łódź wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2021-11-13 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Podbeskidzie a Widzew Łódź.

Gole strzelali: K. Biliński 49' 1-0 K. Biliński 53' 2-0 D. Polkowski 86' 3-0 K. Biliński 90' 4-0

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Scalet 69'

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 24' M. Grudniewski 58' P. Stepinski 73'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 73'

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice a Widzew Łódź podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Zaglebie Lubin.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak M. Scalet P. Stepinski często sprawiają fantastycznym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to spotkania nudne. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich popularnych zespołów jak Podbeskidzie i Widzew Łódź w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.