Mecz Ruch Chorzów kontra Podbeskidzie zakończony wynikiem 2-2

W dniu 2023-04-06 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 26. Zmierzyły się Ruch Chorzów i Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie spotkania między Ruch Chorzów i Podbeskidzie wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

 

Gole strzelali: R. Szywacz 30' 1-0 T. Neugebauer 71' 1-1 Goku Román 88' 1-2 D. Szczepan 90' 2-2

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Foszmanczyk 41' P. Baranowski 87' P. Sikora 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: A. Vitelli 18' T. Neugebauer 90' J. Rodriguez 90' Goku 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów futbolu śledzi pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe drużyny i zawodnicy jak T. Foszmanczyk A. Vitelli częstokroć zapewniły wspaniałym kibicom wiele wrażeń. Zdarzają się nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między graczami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa, że mecze męczą kibica. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Udział takich lubianych zespołów jak Ruch Chorzów i Podbeskidzie z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.