Mecz Odra Opole vs Podbeskidzie, wynik końcowy 1-2

Dnia 2022-07-25 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 2. Zmierzyły się Odra Opole oraz Podbeskidzie.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Odra Opole oraz Podbeskidzie zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: J. Rodriguez 87' 0-1 K. Bilinski 88' 0-2 M. Janota M. Urbanczyk 90' 1-2

Żółte kartki Odra Opole: L. Kedziora 7'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Odra Opole stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Podbeskidzie zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Dzisiaj kibice śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak L. Kedziora T. Milasius często sprawiają wspaniałym fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zażarte, nie często okazuje się koniec końców, że są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazśledzić spotkania sportowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Odra Opole oraz Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.