Podbeskidzie - ŁKS Łódź, wynik meczu: 1-1

W dniu 2022-04-01 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Podbeskidzie a ŁKS Łódź.

Pierwsza połowa meczu między Podbeskidzie a ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: M. Trąbka 60' 0-1 K. Biliński 62' 1-1

Żółte kartki Podbeskidzie: Goku 55' M. Scalet 58' K. Bilinski 67' J. Bieronski 79'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Trabka 34' M. Rozwandowicz 37'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica natomiast ŁKS Łódź z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Wielu fanów futbolu śledzi potyczki w lidze I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Goku M. Trabka raz za razem zagwarantowały kapitalnym kibicom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, że mecze przynudzają. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone żółtym kartonikiem, książkowe bramki i asysty, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Podbeskidzie oraz ŁKS Łódź z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.