Spotkanie Podbeskidzie vs Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 0-1

Podbeskidzie vs Sandecja Nowy Sącz, wynik 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2021-10-16 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Podbeskidzie a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: T. Boczek 42' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Janota 4' M. Janota 19' M. Scalet 55' J. Bieronski 83' M. Kowalski-Haberek 90' K. Gach 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Sovsic 7' R. Kobryn 31' J. Zych 46' S. Rudol 50' S. Dikov 73'

Czerwone kartki Podbeskidzie: M. Janota 19'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter meczu to P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak M. Janota D. Sovsic niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zażarte, nie często okazuje się definitywnie, że są to potyczki statyczne. Często obserwujemy widowiskowe asysty i gole, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić widowiska piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz oraz ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.