Podbeskidzie vs Stal Rzeszów, wynik meczu 2-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Podbeskidzie i Stal Rzeszów wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2023-04-02 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Podbeskidzie i Stal Rzeszów.

Gole strzelali: D. Michalik 33' 0-1 M. Misztal 59' 1-1 Goku D. Michalik 67' 1-2 K. Piatek Goku 69' 2-2 M. Misztal

Żółte kartki Podbeskidzie:

Żółte kartki Stal Rzeszów: L. Gora 71' K. Wrona 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Podbeskidzie stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź natomiast Stal Rzeszów z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz.

Kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak L. Gora stale serwują wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Często trafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami są nader nieustępliwe, rzadko bywa, iż zmagania nie są warte uwagi. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Podbeskidzie i Stal Rzeszów w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.