Spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Podbeskidzie, wynik 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice oraz Podbeskidzie wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-03-18 16:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Podbeskidzie.

Gole strzelali: É. Thiakane 42' 1-0 Goku Román 89' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 43' K. Zapolnik 72' P. Mrozinski 84'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Neugebauer 45' F. Hartherz 70' J. Simonsen 74' Goku 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania - P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz natomiast Podbeskidzie z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi E. Thiakane T. Neugebauer stale serwują wyśmienitym fanom wiele przeżyć. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, idealne asysty i bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Cieszące oko potyczki między drużynami są nader zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż potyczki męczą. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania sportowe ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Podbeskidzie w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.