Spotkanie Podbeskidzie kontra Górnik Polkowice zakończone wynikiem 4-0

Po pierwszej połowie spotkania między Podbeskidzie a Górnik Polkowice wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2021-11-20 17:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 18 pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: M. Scalet 8' 1-0 M. Scalet 56' 2-0 K. Biliński 76' 3-0 T. Milašius 79' 4-0

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 86'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 21' B. Zoladz 32' M. Biernat 53' M. Magdziak 59'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 59'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Górnik Polkowice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi starcia, które startują w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak T. Milasius M. Magdziak wielokrotnie sprawiają kapitalnym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, książkowe asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami bywają nader bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska nudne. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Podbeskidzie i Górnik Polkowice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.