Arka Gdynia kontra Podbeskidzie, wynik spotkania 1-0

Arka Gdynia kontra Podbeskidzie zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2021-11-05 19:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Arka Gdynia a Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia a Podbeskidzie wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: H. Adamczyk 83' 1-0

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Dobrotka 56' K. Czubak 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: K. Bilinski 11' M. Wypych 22' J. Bieronski 48' M. Roginic 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania to W. Myć. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Arka Gdynia stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów a Podbeskidzie z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole.

Coraz częściej oddani kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak M. Dobrotka K. Bilinski raz za razem zapewniły kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe walki między piłkarzami zdarzają się nader nieustępliwe, rzadko bywa, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, widowiskowe bramki czy asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi I Liga. Arka Gdynia oraz Podbeskidzie i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.