Spotkanie Podbeskidzie kontra Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 2-0

Dnia 2022-10-29 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa meczu między Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Goku Román 62' 1-0 J. Bieroński 75' 2-0

Żółte kartki Podbeskidzie:

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Piter-Bucko 8' K. Toporkiewicz 81' M. Gabrych 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Podbeskidzie zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Wisla Krakow.

Oddani fani piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak M. Piter-Bucko raz za razem sprawiają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy widowiskowe gole i asysty, nieczyste faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.