Na obiekcie Stadion OSiR dnia 2021-10-21 16:00 odbył się mecz Stomil Olsztyn - Podbeskidzie zakończony wynikiem 2-4

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie, wynik końcowy 2-4.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Podbeskidzie wynik wynosił 2-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-4.

Dnia 2021-10-21 16:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Podbeskidzie.

Gole strzelali: K. Biliński 4' 0-1 K. Biliński 9' 0-2 G. Merebashvili 23' 0-3 Ł. Moneta 26' 1-3 K. Żwir 35' 2-3 J. Bieroński 66' 2-4

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Fundambu 21' F. Szabaciuk 53' K. Zwir 62' P. Mikita 70'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Frelek 50' E. Bonifacio 51' M. Roginic 80' J. Bieronski 83'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 75'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Kiełczewski. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Stomil Olsztyn stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Korona Kielce. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi bardzo interesujące potyczki ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak M. Fundambu D. Frelek nieraz zagwarantowały fantastycznym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są nader zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że mecze nas nudzą. Regularnie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, spektakularne gole oraz asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Stomil Olsztyn oraz Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion OSiR.