Mecz Podbeskidzie - Nieciecza zakończony wynikiem 2-2 na obiekcie Stadion Miejski

W dniu 2023-04-30 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 29. Zmierzyły się Podbeskidzie i Nieciecza.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Podbeskidzie oraz Nieciecza zakończyła się 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: Goku Román 19' 1-0 M. Ambrosiewicz 25' 1-1 F. Hartherz 30' 1-2 J. Simonsen 49' 2-2

Żółte kartki Podbeskidzie: Goku 85'

Żółte kartki Nieciecza: A. Putivtsev 40'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter meczu - M. Szczerbowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Podbeskidzie stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz.

Dzisiaj kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Goku A. Putivtsev nieustannie sprawiają wyśmienitym fanom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, idealnie wyliczone bramki i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy drużynami bywają nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania męczą. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Podbeskidzie oraz Nieciecza w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.