Spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Podbeskidzie zakończone wynikiem 2-2

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec i Podbeskidzie wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-10-24 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec oraz Podbeskidzie.

Gole strzelali: S. Sobczak 21' 1-0 K. Bilinski 39' 1-1 J. Roman 87' 1-2 P. Bryla 89' 2-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Ambrosiewicz 58' W. Szumilas 69' P. Bryla 83'

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 31' T. Milasius 71' J. Roman 88'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Podbeskidzie podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź.

Liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące poczynania ligi I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak M. Ambrosiewicz E. Bonifacio stale serwują kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie obserwujemy bezlitosne faule, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki między piłkarzami bywają bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, że mecze nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze futbolowe ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec i Podbeskidzie z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Ludowy.