Spotkanie Podbeskidzie kontra SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-08-10 16:00

W dniu 2022-08-10 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Podbeskidzie a SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Podbeskidzie a SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: A. Mesjasz 88' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Misztal 63'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Olejnik 19' R. Brusilo 55'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Podbeskidzie zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Lechia Zielona Góra a SKRA Częstochowa z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Wisla Plock.

Coraz częściej liczni kibice śledzą interesujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo M. Misztal A. Olejnik nieprzerwanie zapewniają fantastycznym entuzjastom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż są to potyczki statyczne. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Podbeskidzie oraz SKRA Częstochowa w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.