Podbeskidzie - Górnik Łęczna, wynik spotkania - 1-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Łęczna wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-09-22 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się Podbeskidzie oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: M. Janota 43' 1-0 P. Starzyński 52' 1-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Sitek 62'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Pawlik 60' P. Zyra 81'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk.

Oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe oraz piłkarze jak M. Sitek M. Pawlik raz za razem zaserwowały kapitalnym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Ustawicznie zdarzają się brutalne faule kończące się czerwonym kartonikiem, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi są nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to potyczki usypiające. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania sportowe ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Podbeskidzie i Górnik Łęczna z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.