Mecz Chrobry Głogów kontra Podbeskidzie zakończony wynikiem 3-0 dnia 2023-11-24 17:00 na stadionie Stadion GOS

Mecz pomiędzy drużynami Chrobry Głogów i Podbeskidzie zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się na Stadionie GOS w ramach 16. kolejki I Ligi. Już w pierwszej połowie Chrobry Głogów objął prowadzenie 1-0, a ostateczne zwycięstwo zapewnili sobie po bramkach zdobytych w drugiej połowie.

Relacja z meczu Chrobry Głogów - Podbeskidzie

Dziś na Stadionie GOS odbyło się starcie pomiędzy drużynami Chrobry Głogów a Podbeskidzie. Spotkanie to miało miejsce w ramach 16. kolejki I ligi. Emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 5. minucie meczu, dzięki bramce A. Zarównego, który wykorzystał sytuację po asyście niezawodnego zawodnika. Mimo licznych prób, do przerwy wynik nie uległ zmianie, a obie drużyny musiały zadowolić się rezultatem 1-0 na korzyść Głogowian.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy. W 52. minucie M. Lebedyński podwyższył prowadzenie Chrobrego, sprawiając, że kibice oszaleli z radości. Podbeskidzie próbowało odrobić straty, ale defensywa gospodarzy była niezłomna. W 74. minucie B. Biel ustalił wynik meczu na 3-0, zapewniając swojej drużynie pełną kontrolę nad grą.

Mecz nie obył się jednak bez kartek. D. Hanc oraz M. Bougaidis z drużyny gospodarzy zobaczyli żółte kartki, podobnie jak M. Banaszewski i D. Mikolajewski z Podbeskidzia. Było to wyraźne odzwierciedlenie zaciętej walki na boisku. Niestety, w doliczonym czasie gry M. Bougaidis z Chrobrego został ukarany drugą żółtą kartką i musiał opuścić plac gry przed czasem.

Chrobry Głogów zdominował to spotkanie, zdobywając cenne trzy punkty. Ich kolejne mecze zapowiadają się równie emocjonująco, gdyż zmierzą się z Lechią Gdańsk, GKS Katowice oraz Zaglebiem Sosnowiec. Z kolei Podbeskidzie będzie musiało podjąć walkę z Motor Lublin, Wisłą Płock oraz Zniczem Pruszków.