Spotkanie Korona Kielce vs Podbeskidzie, wynik 2-1

Korona Kielce vs Podbeskidzie 2-1. W dniu 2022-04-05 18:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Korona Kielce a Podbeskidzie.

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce a Podbeskidzie zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: D. Błanik 10' 1-0 Y. Çeltik 51' 1-1 J. Kiełb 90' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 69'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Wypych 49'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu - P. Pskit. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz.

Wierni fani futbolu śledzą fascynujące poczynania ligi I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Koj M. Wypych raz za razem gwarantują swoim stałym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania między drużynami okazują się niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się definitywnie, iż są to mecze drętwe. Nieprzerwanie trafiamy na brutalne faule, widowiskowe asysty i gole, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Korona Kielce i Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Suzuki Arena.