Spotkanie Resovia Rzeszów vs Podbeskidzie zakończone wynikiem 1-1

Resovia Rzeszów vs Podbeskidzie 1-1. Dnia 2022-04-08 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Resovia Rzeszów a Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a Podbeskidzie wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: A. Komor 12' 1-0 M. Misztal 50' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: S. Strozik 78' B. Wasiluk 83' B. Jaroch 87'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 30'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów a Podbeskidzie z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Sandecja Nowy Sącz.

Oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak S. Strozik D. Mikolajewski nieustannie gwarantują pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami okazują się nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania nudzą. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty czy gole, które dodają smaczku całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Resovia Rzeszów oraz Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.