Dnia 2021-12-04 11:40 na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie pomiędzy Podbeskidzie oraz GKS Katowice zakończone wynikiem 1-2

Podbeskidzie - GKS Katowice zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Podbeskidzie a GKS Katowice zakończyła się 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-12-04 11:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Podbeskidzie a GKS Katowice.

Gole strzelali: F. Szymczak 16' 0-1 K. Biliński 18' 1-1 F. Szymczak 45' 1-2

Żółte kartki Podbeskidzie: J. Bieronski 32' M. Kowalski-Haberek 87'

Żółte kartki GKS Katowice: Z. Wojciechowski 7' B. Jaroszek 51' F. Kozlowski 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

Wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi ciekawe potyczki, które startują w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo J. Bieronski Z. Wojciechowski niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to spotkania nużące. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone bramki czy asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych drużyn jak Podbeskidzie i GKS Katowice w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.