Widzew Łódź vs Podbeskidzie, wynik spotkania - 2-1

 

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź oraz Podbeskidzie zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Podbeskidzie.

Gole strzelali: B. Pawlowski 5' 1-0 M. Scalet 47' 1-1 D. Kun 51' 2-1

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Lipski 26' F. Nunes 44' J. Letniowski 45' K. Nowak 53'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 13' M. Janota 82' M. Scalet 89'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a Podbeskidzie zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak P. Lipski D. Mikolajewski nieraz zapewniły własnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się zapadające w pamięć bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Walki między graczami z ligi są zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Widzew Łódź oraz Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.