Mecz Chojniczanka Chojnice kontra Podbeskidzie dnia 2022-09-11 16:00: 2-3

Chojniczanka Chojnice kontra Podbeskidzie zakończony wynikiem 2-3. Dnia 2022-09-11 16:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Podbeskidzie.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: K. Bilinski 6' 0-1 M. Misztal F. Karbowy 45' 1-1 K. Bilinski 54' 1-2 M. Janota S. Skrzypczak 73' 2-2 T. Mikolajczak J. Simonsen 90' 2-3 Goku

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: D. Niepsuj 45'

Żółte kartki Podbeskidzie: J. Rodriguez 7' K. Bilinski 24' M. Janota 45'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz natomiast Podbeskidzie podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Górnik Łęczna.

Dzisiaj fani futbolu śledzą ekscytujące starcia w lidze I Liga. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak D. Niepsuj J. Rodriguez nieustannie sprawiają wyśmienitym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Często trafiamy na idealne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule zakończone czerwonym kartonikiem, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo zażarte, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to mecze nużące. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga. Chojniczanka Chojnice i Podbeskidzie oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.