Spotkanie Podbeskidzie vs Górnik Łęczna, wynik 1-0

Dnia 2022-10-08 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Podbeskidzie a Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa spotkania między Podbeskidzie i Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: K. Biliński 30' 1-0

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 19' K. Welniak 78' K. Drzazga 89' M. Sitek 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 21' L. Grzeszczyk 43' V. Lykhovydko 88'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz a Górnik Łęczna z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Zaglebie Sosnowiec.

Fani śledzą poczynania ligi I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak E. Bonifacio M. Biernat niejednokrotnie zapewniły wspaniałym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, wyśmienite gole oraz asysty dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między zawodnikami okazują się bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska nas nudzą. Warto więc przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Podbeskidzie i Górnik Łęczna z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.