Mecz Sandecja Nowy Sącz vs Podbeskidzie zakończony wynikiem 0-3

Sandecja Nowy Sącz vs Podbeskidzie 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz i Podbeskidzie wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2023-05-26 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie.

Gole strzelali: S. Łusiusz 20' 0-1 K. Drzazga 90' 0-2 Goku Román 90' 0-3

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: S. Lusiusz 45' D. Szufryn 60'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Misztal 45' A. Vitelli 82'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania - M. Jenda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i natomiast Podbeskidzie z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze jak S. Lusiusz M. Misztal nieustannie sprawiają wyśmienitym sympatykom mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się wyjątkowe asysty i gole, ostre faule zakończone żółtym kartonikiem dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania między drużynami zdarzają się nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że widowiska nie są interesujące. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.