Spotkanie pomiędzy GKS Katowice oraz Podbeskidzie na obiekcie Stadion ul. Bukowa: końcowy wynik 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice a Podbeskidzie zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-02-19 11:40 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Podbeskidzie.

Gole strzelali: K. Bilinski 56' 0-1 Goku G. Rogala 62' 1-1

Żółte kartki GKS Katowice:

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 89'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. T. Milasius często serwują własnym wiernym kibicom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zmagania pomiędzy graczami są nader bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to widowiska drętwe. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe bramki czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. GKS Katowice oraz Podbeskidzie i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.