Spotkanie Podbeskidzie vs Wisla Krakow, wynik końcowy 0-3

Podbeskidzie vs Wisla Krakow 0-3.

Pierwsza połowa spotkania między Podbeskidzie oraz Wisla Krakow zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2023-05-20 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Podbeskidzie a Wisla Krakow.

Gole strzelali: D. Szot 45' 0-1 Ángel Rodado 53' 0-2 Ángel Rodado 70' 0-3

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Wypych 42' M. Misztal 45'

Żółte kartki Wisla Krakow: Tachi 13' B. Jaroch 42'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania to J. Przybył. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani śledzą potyczki ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe oraz piłkarze jak M. Wypych Tachi raz za razem sprawiają wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy bezwzględne faule, spektakularne asysty czy bramki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zmagania między drużynami okazują się niezwykle zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze nie warte uwagi. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich lubianych zespołów jak Podbeskidzie oraz Wisla Krakow z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.