Nieciecza vs Podbeskidzie, wynik meczu: 2-2

Nieciecza vs Podbeskidzie, wynik 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-10-02 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się Nieciecza i Podbeskidzie.

Gole strzelali: Y. Celtik 32' 0-1 Goku K. Karasek 41' 1-1 M. Ambrosiewicz K. Bilinski 43' 1-2 J. Simonsen M. Mesanovic 62' 2-2

Żółte kartki Nieciecza: N. Tekijaski 76' M. Ambrosiewicz 79'

Żółte kartki Podbeskidzie: J. Bieronski 49' E. Bonifacio 60' M. Sitek 89' M. Misztal 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Podbeskidzie: J. Rodriguez 83'

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nieciecza stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz natomiast Podbeskidzie podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Oddani kibice śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo N. Tekijaski J. Bieronski wielokrotnie zapewniają kapitalnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to widowiska usypiające. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, idealne gole i asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Nieciecza i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.