Mecz Podbeskidzie vs Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 2-2

Podbeskidzie vs Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 2-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-10-15 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: K. Biliński 14' 1-0 S. Sobczak 46' 1-1 K. Biliński 63' 2-1 0 D. Jończy 90' 2-2

Żółte kartki Podbeskidzie: I. Markov 40' M. Misztal 49' M. Janota 75' E. Bonifacio 81' Y. Celtik 90' T. Jodlowiec 90' E. Bonifacio 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 75' D. Jonczy 90' M. Maslowski 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie: Y. Celtik 90' E. Bonifacio 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia meczu to P. Gryckiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Podbeskidzie stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Wisla Krakow.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak I. Markov O. Bykov nieprzerwanie zapewniają swoim kibicom wiele wrażeń. Wielokrotnie trafiamy na wspaniałe bramki czy asysty, ostre faule kończące się czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się nader nieustępliwe, nie często bywa, że są to potyczki usypiające. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga. Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.