Spotkanie Podbeskidzie vs Ruch Chorzów zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza połowa spotkania między Podbeskidzie a Ruch Chorzów zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-09-04 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Podbeskidzie a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: D. Szczepan 68' 0-1 M. Kwietniewski

Żółte kartki Podbeskidzie: Y. Celtik 86'

Żółte kartki Ruch Chorzów: J. Piatek 9' D. Szczepan 29' T. Swedrowski 86'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Podbeskidzie zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Y. Celtik J. Piatek nieustannie gwarantują wspaniałym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska nudne. Systematycznie trafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe gole i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Podbeskidzie i Ruch Chorzów w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.