Lechia Gdansk kontra Podbeskidzie, wynik spotkania - 3-0

Lechia Gdansk kontra Podbeskidzie 3-0. Dnia 2023-08-25 18:30 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk a Podbeskidzie wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: D. Piła 42' 1-0 C. Mena 82' 2-0 Ł. Zjawiński 90' 3-0

Żółte kartki Lechia Gdansk: I. Zhelizko 35' D. Pila 45' J. Bieganski 61' J. Sypek 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Misztal 83' H. Kadric 85'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Podbeskidzie: J. Hlavica 75'

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Lechia Gdansk zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Podbeskidzie z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Górnik Łęczna.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych graczy piłkarskie drużyny i piłkarze jak I. Zhelizko M. Misztal wielokrotnie zagwarantowały swoim entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się książkowe gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem gwarantujące niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania między piłkarzami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Zachęcamy każdego z fanów, aby oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Lechia Gdansk i Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.