Spotkanie Miedz Legnica - Podbeskidzie, wynik końcowy 4-2

Pierwsza część spotkania między Miedz Legnica i Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik spotkania to 4-2.

Dnia 2021-10-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Miedz Legnica a Podbeskidzie.

Gole strzelali: K. Gach 7' 0-1 B. Garcia 28' 1-1 M. Dominguez 43' 2-1 M. Dominguez 82' 3-1 Chuca 85' 4-1 J. Rodriguez 90' 4-2

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 40' C. J. Martinez 81'

Żółte kartki Podbeskidzie: K. Gach 72'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania - . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów natomiast Podbeskidzie z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak M. Dominguez K. Gach nieustannie sprawiają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Systematycznie obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki między zawodnikami bywają nader zaciekłe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Miedz Legnica i Podbeskidzie i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.