Dnia 2022-04-14 18:30 na obiekcie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie Podbeskidzie kontra Miedz Legnica zakończone wynikiem 1-1

Pierwsza połowa spotkania między Podbeskidzie a Miedz Legnica zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-04-14 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Podbeskidzie a Miedz Legnica.

Gole strzelali: J. Carolina 24' 0-1 K. Biliński 90' 1-1

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 71' D. Frelek 90' M. Wypych 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: D. Tront 18' J. Gammelby 63' K. Zapolnik 66'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Podbeskidzie stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Coraz częściej liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle ciekawe starcia w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze jak T. Milasius D. Tront często zaserwowały wyborowym sympatykom wiele przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się nieprzepisowe faule, efektowne bramki i asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące zmagania między piłkarzami z ligi okazują się zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że widowiska nudzą fana. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Podbeskidzie i Miedz Legnica oraz ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.