Spotkanie Odra Opole vs Podbeskidzie na obiekcie Stadion Miejski: wynik końcowy 1-1

Dnia 2021-11-26 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19. Zmierzyły się Odra Opole oraz Podbeskidzie.

Pierwsza część spotkania między Odra Opole a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: Joan Román 30' 0-1 J. Szrek 56' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: A. Zak 74' M. Tkocz 86' K. Nowak 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 42' D. Mikolajewski 63' Goku 84'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów natomiast Podbeskidzie zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Liczna grupa fanów z dużym entuzjazmem śledzi interesujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. A. Zak E. Bonifacio częstokroć zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie obserwujemy nieczyste faule, idealne asysty i bramki, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między drużynami futbolowymi są nader bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Odra Opole oraz Podbeskidzie oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.