Odra Opole - Podbeskidzie, wynik spotkania: 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Odra Opole a Podbeskidzie zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-08-12 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Odra Opole a Podbeskidzie.

Gole strzelali: P. Żemło 75' 1-0

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 86' J. Antczak 87'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Chlumecky 45' L. Abate 64' M. Sitek 81' P. Tomasik 88'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu - Ł. Karski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i GKS Katowice.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak P. Zemlo M. Chlumecky niejednokrotnie zaserwowały swoim kibicom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie natrafiamy na idealne bramki oraz asysty, brutalne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to spotkania nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Odra Opole i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.