Spotkanie Podbeskidzie kontra Chrobry Głogów, wynik końcowy 2-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Podbeskidzie i Chrobry Głogów wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2021-10-31 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Podbeskidzie oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Bochnak 41' 0-1 Joan Román 45' 1-1 K. Biliński 90' 2-1

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 81' F. Laskowski 85'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 84'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Podbeskidzie stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice natomiast Chrobry Głogów podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą ekscytujące poczynania ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak D. Mikolajewski M. Michalec raz za razem serwują wyborowym kibicom mnóstwo emocji. Nieustannie zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, brutalne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zażarte, rzadko okazuje się, iż są to spotkania nudne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Podbeskidzie i Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.