Spotkanie Podbeskidzie vs Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 0-1

Dnia 2022-08-20 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Podbeskidzie a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Podbeskidzie oraz Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: Ł. Sołowiej 82' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Sitek 9' D. Mikolajewski 21' K. Bilinski 45' E. Bonifacio 81'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 28' H. Tomalski 45' M. Pieczek 68' M. Koj 90' E. Thiakane 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia meczu to D. Gawęcki. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Podbeskidzie stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Lechia Zielona Góra oraz Ruch Chorzów natomiast Puszcza Niepołomice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Stal Stalowa Wola oraz Wisla Krakow.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani śledzą potyczki ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak M. Sitek L. Solowiej nieprzerwanie serwują wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie natrafiamy na wyśmienite gole oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że widowiska męczą kibica. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga. Podbeskidzie oraz Puszcza Niepołomice i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.