Podbeskidzie vs Chrobry Głogów, wynik spotkania 6-0

Podbeskidzie vs Chrobry Głogów, wynik 6-0.

Pierwsza połowa meczu między Podbeskidzie oraz Chrobry Głogów zakończyła się 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-0.

Dnia 2023-03-10 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Podbeskidzie a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: Goku Román 24' 1-0 M. Misztal 32' 2-0 K. Biliński 41' 3-0 Goku Román 58' 4-0 Goku Román 65' 5-0 E. Bonifacio 89' 6-0

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Misztal 3'

Żółte kartki Chrobry Głogów: A. Bogusz 5'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania - P. Pskit. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Podbeskidzie stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz.

Kibice śledzą ekscytujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak M. Misztal A. Bogusz raz za razem serwują własnym wiernym miłośnikom wiele emocji. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, przepiękne gole i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko potyczki między drużynami futbolowymi okazują się zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to spotkania nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Podbeskidzie oraz Chrobry Głogów i ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.