Na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-08-07 10:40 miało miejsce spotkanie między Tychy 71 i Podbeskidzie - wynik 1-4

Tychy 71 kontra Podbeskidzie 1-4.

Po pierwszej połowie spotkania między Tychy 71 a Podbeskidzie wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Dnia 2022-08-07 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Tychy 71 a Podbeskidzie.

Gole strzelali: B. Bernard 12' 0-1 M. Czyzycki 45' 1-1 K. Wolkowicz T. Jodlowiec 52' 1-2 K. Drzazga K. Bilinski 68' 1-3 Goku M. Sitek 90' 1-4 Goku

Żółte kartki Tychy 71: P. Buchta 51' K. Wolkowicz 66' N. Nedic 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 45' J. Simonsen 47' D. Mikolajewski 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Podbeskidzie z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Kibice śledzą bardzo fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak P. Buchta T. Milasius nierzadko zagwarantowały wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Walki między drużynami są nader nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że są to mecze drętwe. Wielokrotnie obserwujemy przepiękne asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Tychy 71 i Podbeskidzie w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.