Podbeskidzie kontra GKS Katowice, wynik meczu: 1-0

Podbeskidzie kontra GKS Katowice 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Podbeskidzie oraz GKS Katowice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-07-31 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Podbeskidzie a GKS Katowice.

Gole strzelali: Goku Román 62' 1-0

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Janota 84' M. Igonen 90'

Żółte kartki GKS Katowice: O. Repka 89' M. Wasielewski 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 72'

Czerwone kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 72'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast GKS Katowice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak M. Janota O. Repka bardzo często zaserwowały wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki między graczami bywają zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, iż widowiska nie są warte uwagi. Obserwujemy niezwykłe gole czy asysty, brutalne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Podbeskidzie oraz GKS Katowice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.