Spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Podbeskidzie zakończone wynikiem 1-0 dnia 2023-05-15 16:00 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy

Zaglebie Sosnowiec kontra Podbeskidzie, wynik 1-0. Dnia 2023-05-15 16:00 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec oraz Podbeskidzie.

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Sosnowiec i Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: S. Sobczak 54' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 23' S. Bonecki 40' S. Bonecki 40'

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 10' T. Neugebauer 22' D. Mikolajewski 53' M. Misztal 59' A. Vitelli 63' A. Vitelli 85' M. Janota 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 40'

Czerwone kartki Podbeskidzie: A. Vitelli 85'

Główny arbiter meczu to Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo fanów futbolu z dużym zapałem śledzi ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak S. Sobczak E. Bonifacio wielokrotnie gwarantują kapitalnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki męczą fana. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, spektakularne bramki oraz asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga. Zaglebie Sosnowiec i Podbeskidzie oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Zagłębiowski Park Sportowy.