Dnia 2022-03-20 14:00 na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz między Podbeskidzie oraz Jastrzębie: 0-0

W dniu 2022-03-20 14:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Podbeskidzie oraz Jastrzębie.

Pierwsza część spotkania między Podbeskidzie a Jastrzębie zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Podbeskidzie:

Żółte kartki Jastrzębie: M. Fabry 83' A. Farid 86'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Podbeskidzie stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Jastrzębie z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą niezwykle interesujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Fabry nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym fanom mnóstwo przeżyć. Zmagania między zawodnikami są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania nużące. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Podbeskidzie oraz Jastrzębie i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.