Mecz Stal Rzeszów - Podbeskidzie zakończony wynikiem 5-0

 

Pierwsza połowa meczu między Stal Rzeszów i Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

W dniu 2022-08-27 13:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Stal Rzeszów a Podbeskidzie.

Gole strzelali: B. Poczobut 7' 1-0 K. Piątek 10' 2-0 Julio Rodríguez 26' 3-0 D. Olejarka 51' 4-0 B. Wolski 54' 5-0

Żółte kartki Stal Rzeszów: B. Wolski 24' P. Glowacki 90'

Żółte kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Lechia Zielona Góra. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. B. Wolski raz za razem zapewniają wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska nudne. Regularnie zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Stal Rzeszów i Podbeskidzie i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.