Spotkanie Podbeskidzie - Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-05-01 10:40

Dnia 2022-05-01 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Podbeskidzie a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu między Podbeskidzie a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: M. Masłowski 51' 0-1 S. Sobczak 64' 0-2

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 43' J. Rodriguez 85'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 37' M. Maslowski 41'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter meczu to S. Jarzebak. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Podbeskidzie stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź a Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Chrobry Głogów.

Liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak E. Bonifacio V. Dalic niejednokrotnie zapewniły wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych emocji. Niesamowite walki między drużynami są zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że mecze nie są warte uwagi. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe asysty czy gole, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.