Na obiekcie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie pomiędzy Podbeskidzie oraz Arka Gdynia - wynik końcowy 0-1

Dnia 2022-07-17 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 1 pomiędzy Podbeskidzie a Arka Gdynia.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Podbeskidzie oraz Arka Gdynia zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: K. Skóra 57' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie:

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Dobrotka 12' J. Gol 40' B. Rymaniak 66' S. Milewski 88' K. Krzepisz 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter spotkania to P. Malec. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa natomiast Arka Gdynia z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak M. Dobrotka wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy idealnie wyliczone bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki drętwe. Dlatego też warto śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Podbeskidzie oraz Arka Gdynia i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.