Mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Podbeskidzie zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2022-04-28 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz ligi I Liga kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz i Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz i Podbeskidzie wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: G. Merebashvili 45' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: L. Kosakiewicz 26' K. Slaby 77' D. Chmiel 86'

Żółte kartki Podbeskidzie: G. Merebashvili 76' E. Bonifacio 84'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia a Podbeskidzie zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Liczna grupa fanów śledzi ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze jak L. Kosakiewicz G. Merebashvili nierzadko zapewniły własnym fanom emocje zapadające w pamięć. Często obserwujemy wyśmienite gole i asysty, ostre sytuacje na faul dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, że spotkania męczą kibica. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga. Udział takich popularnych zespołów jak Sandecja Nowy Sącz i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.