Mecz SKRA Częstochowa - Podbeskidzie zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2022-03-07 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie meczu między SKRA Częstochowa i Podbeskidzie wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: P. Pyrdoł 17' 1-0 K. Biliński 79' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 21' B. Burman 52' K. Ropski 86'

Żółte kartki Podbeskidzie: Goku 60' Y. Celtik 64' D. Frelek 82'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter meczu to T. Marciniak. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak P. Pyrdol Goku częstokroć zapewniły wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Często obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami piłkarskimi zdarzają się bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że potyczki przynudzają. Z tego powodu warto przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak SKRA Częstochowa i Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.